۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: 80 درصد کتب چاپ شده واحد اتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تالیفی است.

به گزارش روابط عمومی، خانم دکتر هدیه عسکر پور با بیان اینکه 10 کتاب توسط واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت چاپ شده است، اظهار داشت: 20 درصد کتب چاپ شده گردآوری است.
وی از بررسی  سه کتاب ترجمه در واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خبر داد و گفت: واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از چاپ تمامی کتاب های حوزه سلامت حمایت می کند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بیان کرد: واحد انتشارات این دانشگاه به منظور تشويق و ترغيب اعضاي هيات علمي، انديشه ورزان و دانشوران براي انتشار آثار ارزنده در رشته هاي گوناگون، به ويژه رشته هاي مربوط به علوم پزشکي با نام کمیسیون انتشارات و تالیفات دانشگاه شروع به کار نموده است.
خانم دکتر عسکرپور افزود: اداره انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با هدف اشاعه علوم و فنون از طریق تشویق و ترغیب اعضای هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگران به تألیف کتب و آثار ارزنده علمی، ادبی، هنری و چاپ این آثار در راستای تحقق اهداف متعالی انقلاب فرهنگی تلاش می کند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از تمامی اعضای هیات علمی و نویسندگان بخش سلامت دعوت کرد تا کتب تالیفی، ترجمه و گردآوری خود را برای اخذ لوگوی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و چاپ کتاب با هزینه دانشگاه در صورت تایید شورای انتشارات، به واحد انتشارات این دانشگاه مراجعه کنند.