۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: اعضای هیات علمی و نویسندگان حوزه سلامت جهت چاپ کتب با هزینه دانشگاه به واحد انتشارات این دانشگاه مرجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی، خانم دکتر هدیه عسکر پور در تشریح این خبر اظهار داشت: اعضای هیات علمی و نویسندگان در صورت تایید شدن کتاب در شورای انتشارات تمامی هزینه های چاپ کتاب را واحد انتشارات دانشگاه متقبل می شود.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مراجعه کنند.
خانم دکتر عسکر پور تصریح کرد: واحد انتشارات این دانشگاه به منظور تشويق و ترغيب اعضاي هيات علمي، انديشه ورزان و دانشوران براي انتشار آثار ارزنده در رشته هاي گوناگون، به ويژه رشته هاي مربوط به علوم پزشکي با نام کمیسیون انتشارات و تالیفات دانشگاه شروع به کار نموده است.
وی افزود: اداره انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با هدف اشاعه علوم و فنون از طریق تشویق و ترغیب اعضای هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگران به تألیف کتب و آثار ارزنده علمی، ادبی، هنری و چاپ این آثار در راستای تحقق اهداف متعالی انقلاب فرهنگی تلاش می کند.