۱۴۰۰ جمعه ۱۷ ارديبهشت

خانم دکتر فاطمه سیدی با بیان این مطلب که 50 درصد از کتاب های چاپ شده معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در سال گذشته به چاپ رسیده است، اظهار کرد: سال گذشته کتاب های آناتومی عمومی، آناتومی لگن و سیمای سرطان در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منتشر شدند.

وی ابراز کرد: اولین کتاب درسی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت سال گذشته با عنوان آناتومی عمومی و کتاب بعدی نیز با عنوان آناتومی لگن منتشر شده است.

دکتر سیدی با اشاره به این که سال گذشته 10 نشست شورای انتشارات برگزار شد، اضافه کرد: کتاب پلاسمودیوم جوندگان مقدمه ای بر انگل Plasmodium berghei مجوز حق آرم دانشگاه را دریافت کرد.

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از استعلام هشت کتاب در واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خبر داد و افزود: اعضای هیات علمی می توانند با مراجعه به واحد انتشارات اقدام به انتشار کتب تالیفی و گردآوری خود کنند.

وی عنوان کرد: واحد انتشارات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به منظور تشويق و ترغيب اعضای هيات علمی، انديشه ورزان و دانشوران برای انتشار آثار ارزنده در رشته های گوناگون، به ويژه رشته های مربوط به علوم پزشکی با نام کمیسیون انتشارات و تالیفات دانشگاه  شروع به کار کرده است.

دکتر سیدی بیان کرد: این واحد با هدف اشاعه علوم و فنون از طریق تشویق و ترغیب اعضای هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگران به تألیف کتب و آثار ارزنده علمی، ادبی، هنری پرداخته و به منظور چاپ این آثار در راستای تحقق اهداف متعالی انقلاب فرهنگی تلاش می کند.